TRASA DUATLONU 2023

REGISTRACE NA DĚTSKÝ DUATLON

Registrace dětí na duatlon proběhne v den závodu na hřišti v Hliníkách u prodejního okénka od 17 do 18 hod. Dítě napište na formulář, který tam bude k dispozici.

SOUTĚŽNÍ KATEGORIE

Kategorie č. 1: Děti z MŠ a menší, místo kola mohou jet na odrážedle

Kategorie č. 2: Mladší žáci ZŠ

Kategorie č. 3: Starší žáci ZŠ

Start dětské soutěže proběhne po vyhlášení vítězů dospěláckém triatlonu.

Děti budou startovat od mateřské školky, nejdříve kategorie č.1, pak č.2 a poté č.3.

Začne se jízdou na kole, pak děti poběží na hřišti v Hliníkách. Každá kategorie má svou závodní trasu (viz info dále).

BEZPEČNOST DĚTÍ NADE VŠE

Zajistěte dětem na závod cyklistické helmy a dávejte v rámci možností pozor na své děti během závodu.

TRASY DĚTSKÉHO DUATLONU

Kategorie 1 (děti z MŠ a menší)

Kolo (cca 250 m)

Start dětí na asfaltce před MŠ Partutovice, jede se po asfaltce od školky k hasičské kádi na hřišti, tam děti odloží svá kola.

Běh (cca 80 m)

Od hasičské kádě děti běží podél tribuny kolem sudů až do cíle (u zadní fotbalové branky).

Obr. 1, kategorie 1, trasa kolo+běh

Kategorie 2 (mladší žáci ZŠ)

Kolo

Start školáků na asfaltce před MŠ Partutovice, jede se po asfaltce od školky kolem hasičské kádi na hřišti a udělá se JEDEN okruh na kole po obvodu hřiště kolem barelů (viz obr.2).

Běh

Na určené ploše na hřišti (vpravo vzadu) se odloží kola a běží se JEDEN okruh po obvodu hřiště kolem barelů (viz obr.2), doběhne se do cíle před zadní fotbalovou brankou.

Obr. 2, kategorie 2, trasa kolo+běh

Kategorie 3 (starší žáci ZŠ)

Kolo

Start školáků je na asfaltce před MŠ Partutovice, jede se po asfaltce od školky kolem hasičské kádi na hřišti a udělají se DVA okruhy na kole po obvodu hřiště kolem barelů (viz obr.3).

Běh

Na určené ploše na hřišti (vpravo vzadu) se odloží kola a běží se DVA okruhy po obvodu hřiště kolem barelů (viz obr.4), doběhne se do cíle před zadní fotbalovou brankou.

Obr. 3, kategorie 3, trasa kolo

Obr. 4, kategorie 3, trasa běh

Vyhlášení vítězů dětského duatlonu proběhne po skončení závodu.